Adam Rogulski Spartan Yoga | tel. 798 706 509 | e-mail: adam@spartanyoga.pl

Zmiany, zmiany, zmiany…

Zmiany w zajęciach i na stronie Spartan Yoga

Początek września, to czas zmian. Zmienia się, przede wszystkim, miejsce naszych treningów. Już od 2 września spotykać się będziemy w Faveli, klubie mającym siedzibę w Sosnowcu przy ul. Gospodarczej 2. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz. 1745 oraz w czwartki o godz. 2000.

Kolejna zmiana dotyczy zajęć plenerowych. W tym roku, postanowiłem kontynuować również poza okresem wakacyjnym, bezpłatne, otwarte zajęcia plenerowe. W każdą pierwszą, drugą, czwartą i ewentualnie piątą sobotę miesiąca, o godz. 900, spotykać się będziemy na Górce Środulskiej, na siłowni do street workout. W każdą trzecią sobotę miesiąca, również o 900, wspólne zajęcia będziemy realizować na sosnowieckich Stawikach. Bez względu na pogodę, w celu hartowania zarówno ciała jak i ducha/charakteru, pracować będziemy z różnymi formami ruchu, budując wytrzymałość, siłę, moc, poprawiając koordynację ruchową i mobilność.

Zajęcia indywidualne i w małych grupach, cały czas są realizowane. Chętnych do bardziej zindywidualizowanej pracy, zachęcam do kontaktu.

Niewielkie zmiany wprowadziłem też w cenniku zajęć i proszę o zapoznanie się z nimi – https://spartanyoga.pl/spartan-yoga/grafik-i-cennik/.