Adam Rogulski Spartan Yoga | tel. 798 706 509 | e-mail: adam@spartanyoga.pl

Zmiany w sezonie letnim.

Od dziś zaczynamy okres letni – wakacyjny. Jako że frekwencja na zajęciach grupowych w Faveli kulała ostatnio, a ciepłe dni nie zachęcają do udziału w treningach w zamkniętych pomieszczeniach, postanowiłem tymczasowo przynajmniej, zawiesić treningi w Faveli.

W dalszym ciągu odbywać się będą zajęcia na Brackiej oraz naprzemiennie, na Górce Środulskiej i na Stawikach, otwarte zajęcia Spartan Yogi pod chmurką. Co sobotę, od 9:00 do około 11:00, będziemy ćwiczyć elementy jogi, kalisteniki, walki, tańca, pracę w parach. Będzie sporo ćwiczeń siłowych i sporo rozciągania, będzie również dużo ruchu, począwszy od prostych ćwiczeń kształtujących koordynację ruchową, po trochę bardziej złożone, wymagające większego, świadomego zaangażowania.

Co do zajęć na Brackiej, są to treningi w kameralnych, 3-6 osobowych grupach. Zajęcia są różnorodne i zdecydowanie bardziej dostosowane do potrzeb i możliwości ćwiczących, niż zajęcia na sali. Lepsza jest też kontrola prowadzącego, co zmusza do większej uważności, autokorekty, wymusza większe zaangażowanie.

Grafik zajęć jest dość elastyczny i można się z nim zapoznać na stronie: https://spartanyoga.pl/spartan-yoga/grafik-i-cennik/